Ponúkame

image

Služba gazdinky - pomocnica v domácnosti

Všade vo svete je už bežne využívaná služba gazdinky, prečo si ju tiež nedopriať? Diskrétna a šikovná pani ktorá sa postará o vašu domácnosť v pravidelnom intervale. Profesionálna gazdinka v domácnosti upratuje, umýva okná, žehlí, tepuje, nakupuje.

Upratovanie vykonávame v jednorazových či pravidelných intervaloch na základe zmluvy, alebo objednávky. Záleží len na Vás, o aký druh služby máte záujem. Našou špecialitou je úžasná služba tohto storočia „GAZDINKA - pomocnica v domácnosti!“

image

Poskytujeme svojim klientom:

- komplexné jednorazové aj pravidelné upratovanie domácností a firiem

- čistenie a tepovanie kobercov, sedacích súprav

- upratovanie domácností a firiem po rekonštrukciách a stavebných úpravách

image

Účtovné služby

Venujte sa svojmu podnikaniu s istotou správne vedeného účtovníctva. Pre našich klientov zabezpečujeme komplexný účtovný a ekonomický servis, vedenie účtovníctva, mzdovú a personálnu agendu, ekonomické a účtovné poradenstvo je pre zmluvných klientov zdarma.

V obchodných spoločnostiach je možné využívať tzv. daňovú optimalizáciu, teda využívať legálne predpisy v rámci platnej legislatívy, prostredníctvom ktorých si môže účtovná jednotka znížiť svoj základ dane, daň a preddavky na daň z príjmov.
image

Maľovanie, stierkovanie

Naša spoločnosť realizuje široké spektrum maliarskych prác - maľovanie bytov, nátery v interiéri, exteriéri, stierkovanie, omietky, náter okien a dverí, búracie práce. Našimi hlavnými výhodami sú profesionálne odvedená práca podľa technologických postupov, osobný prístup, zodpovednosť v termínoch a cenách, ako aj flexibilita.


image

Nebojujeme o klienta cenou, ale kvalitou a referenciami. Naša prezentácia nepotrebuje reparát, je to čistá práca profesionálov.